Motor retro
Pół wieku temu w „Motorze” – przeglądamy wydanie nr 26 z 1976 r.
W numerze 26 „Motoru” z 1976 r. sporo miejsca poświęcono temu, jak jeździć – nie tylko sprawnie i oszczędnie, ale też rozsądnie i kulturalnie. W środku znalazły się więc pierwsze podręczniki dla kierowców, rozważania o etyce za kierownicą, praktyczne rady dotyczące zużycia paliwa, techniczne ciekawostki o oponach oraz opowieść o „szpiegu w zbiorniku”, czyli niemieckim sposobie walki z paliwowym cwaniactwem.